گارانتی باتری سوزوکی سپاهان باتری

گارانتی باتری سوزوکی

گارانتی نوعی ضمانت است که سازنده کالا یا محصول که در اینجا شرکت سپاهان باتری اصفهان است، در مورد کیفیت و کارایی مطلوب محصول خود می دهد، همچنین اگر باتری سوزوکی آنطور که تعیین شده و انتظار می رود عمل نکند، در این شرایط فردی که باتری را خریده است می تواند با مراجعه به نمایندگی های گارانتی و خدمات پس از فروش سپاهان باتری در سراسر کشور، از گارانتی باتری خود استفاده کرده و از خدمات پس از فروش این شرکت برای باطری سوزوکی بهره مند شود.

گارانتی باتری سوزوکی یک ضمانت قراردادی کتبی است که نوید تعمیر باتری یا تعویض باطری سوزوکی معیوب را در شرایط عادی در مدت زمان معین می دهد. هدف از این کار این است که به شما اطمینان دهد که شرکت آنها مایل است قطعات یا محصولات را در شرایط عادی تعمیر یا تعمیر کند، زیرا آنها می دانند که این یک محصول عالی و با کیفیت است.

گارانتی باتری سوزوکی سپاهان باتری ۲۴ ماهه است و شامل گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش رسمی شرکت سپاهان باتری می باشد. منظور از گارانتی تعویض این است که در مدت زمان اعتبار گارانتی باتری، هر اتفاقی که برای باتری بیفتد و باعث خرابی باتری شود، توسط نمایندگان خدمات پس از فروش به صورت رایگان، تعمیر و یا تعویض می شود و باتری نو در اختیار شما قرار می گیرد.

اما لازم است بدانید که برخی از رویداد ها که باعث خرابی باتری می شوند، شامل گارانتی نمی باشد، به عنوان مثال استفاده از باتری سوزوکی نامناسب ماشین و یا به عبارت دیگر، استفاده از باتری ای که ابعاد مناسب سینی باتری ماشین را ندارد، استفاده غلط از باتری و استفاده ازباتری سوزوکی که از نظر محل قرار گیری قطب ها با خودرو شما همخوانی ندارد.

بعد از این که باتری اوربیتال را بر روی خودرو خود نصب کردید برای فعال سازی گارانتی باتری کافیست با شماره تلفن ۶۲ ۳۵۰ – ۰۳۱ تماس حاصل کنید.

 

باتری سوزوکی سپاهان باتری

 

خدمات گارانتی باتری سوزوکی

 

خدمات گارانتی باتری سوزوکی از بهترین و با کیفیت ترین خدماتی است که می تواند در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

از خدمات ویژه رایگانی که امداد باتری به عنوان نماینده رسمی باتری سوزوکی در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ارسال باتری سوزوکی به تمام نقاط شهر تهران مانند تهرانپارس، پاسداران، نیاوران و ….
  2. نصب باتری توسط کارشناسان با تجربه به صحیح ترین شکل
  3. تست سلامت باتری خودرو شما
  4. تست سلامت دینام خودرو شما
  5. تست برق دزدی خودرو

تست سلامت دینام و تست برق دزدی خودرو به دلیل تاثیر منفی ای که می توانند بر روی باتری ماشین شما بگذارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند، در نتیجه بهتر است این دو امر انجام شود تا از سلامت آنها اطمینان حاصل کنیم. اگر خودرو شما برق دزدی داشته باشد، باعث د شارژ عمیق باتری سوزوکی خودرو شما می شود و اگر دینام خودرو شما خراب باشد نمی تواند باتری سوزوکی خودرو شما را به درستی شارژ کند و باعث تخلیه باتری خودرو شما می شود. خدمات باتری سوزوکی خود را از ما بخواهید و از طریق شماره تلفن ما با کارشناسان در ارتباط باشید و درخواست خود ر ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

 

خدمات پس از فروش باتری سوزوکی سپاهان باتری

 

خدمات پس از فروش مدت دار ضمانتی است که در آن فروشنده یا سازنده، رفع نقص باتری را به مدت مشخصی را از تاریخ فروش تضمین می کند. در این مدت، فروشنده باید در صورت وجود مشکلاتی که گارانتی شامل حالشان می شود، باتری را تعمیر یا تعویض کند.

برخی موارد که گارانتی شامل حالشان نمی شود عبارتند از شکستگی یا دفرمگی باتری، هرگونه دستکاری ظاهری باتری، سولفاته شدن باتری، استفاده از آب مقطر در باتری های سیلد اسیدی و اضافه کردن غیر استاندارد هر گونه اسید و … . در صورتی که با هر کدام از این مشکلات رو به رو شدید، بدانید که فرصت استفاده از گارانتی باتری خود را از دست داده اید.

در صورتی که هنگام نصب باتری نکات ایمنی و اصولی را رعایت نکنید و به قطب های باتری آسیب وارد کنید، گارانتی باتری خود را منقضی کرده اید. به همین خاطر است که توصیه می شود تعویض باتری را به کارشناسان امداد باتری بسپارید تا از سلامت باتری بعد از نصب اطمینان خاطر حاصل کنید.

می توانید در تمام ایام هفته به جز روز های تعطیل و جمعه ها از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰ با مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن که نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران است از تکنسین های مربوط به بخش خدمات پس از فروش باطری سوزوکی و گارانتی باطری سوزوکی سپاهان باتری درخواست راهنمایی و تست کردن باتری را کنید تا مشکل شما ریشه یابی شده و حل شود.

 

آدرس : بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک ۲۱

 

۶

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

۹۱۳ ۷۲ – ۰۲۱